WYDZIAŁ STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH I RESOCJALIZACJI UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO – za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego – ogłasza konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Zakładzie Pedagogiki Resocjalizacyjnej Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji. Konkursem objęte jest jedno stanowisko, w pełnym wymiarze etatowym na okres 24 miesięcy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest posiadanie stopnia doktora nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika.
Dodatkowymi warunkami są: ukończone studia magisterskie z zakresu pedagogiki ze specjalnością pedagogika resocjalizacyjna; dorobek naukowy z zakresu resocjalizacji; 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami z zakresu resocjalizacji; 5-letnie doświadczenie w pracy z osobami nieprzystosowanymi społecznie; realizacja projektów związanych z readaptacją społeczną; plan pracy naukowo-badawczej na najbliższe dwa lata.

• CV
  • informacja o działalności dydaktycznej, naukowej i organizacyjnej
  • dwie opinie samodzielnych pracowników naukowych
  • informacja o przetwarzaniu danych osobowych wraz z klauzulą zgody (do pobrania ze strony Biura Spraw Pracowniczych UW) http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/
  • winni składać do dnia 22 czerwca 2019 roku na adres: Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Podchorążych 20, 00-721 Warszawa lub w formie plików PDF na adres: ipsir@uw.edu.pl

Konkurs rozstrzygnięty zostanie do 25 lipca 2019 roku.