4EU+ na UW

4EU+ Alliance (Sojusz 4EU+) – to jedno z międzynarodowych partnerstw strategicznych Uniwersytetu Warszawskiego, a dokładnie sojusz sześciu europejskich uniwersytetów, które chcą wspólnie prowadzić badania i kształcić studentów, tworzyć inicjatywy związane z innowacyjnością, transferem technologii i społeczną odpowiedzialnością uczelni.

INFORMACJE OGÓLNE NA TEMAT SOJUSZU [Link]

5 grudnia 2019 r. studenci, doktoranci i pracownicy UW wzięli udział w spotkaniu poświęconym Sojuszowi, który ma status uniwersytetu europejskiego – łączy sześć uczelni badawczych: Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet Karola w Pradze, Uniwersytet w Heidelbergu, Uniwersytet Sorboński, Uniwersytet Kopenhaski i Uniwersytet w Mediolanie.

W spotkaniu informacyjnym dotyczącym 4EU+ wzięli udział studenci, doktoranci i pracownicy uniwersytetu. Wydarzenie na UW było transmitowane online. Zapraszamy do obejrzenia relacji i zapisu transmisji[Link]