Seminarium pt. „Pracownik humanitarny – kształcenie, profesjonalizacja, perspektywy”

Seminarium

Uniwersyteckie Obserwatorium Deinstytucjonalizacji Praktyk Pomocowych oraz Zakład Socjologicznych Analiz Polityk Publicznych ISNS UW zapraszają na seminarium pt. „Pracownik humanitarny – kształcenie, profesjonalizacja, perspektywy” organizowane w ramach cyklu “Polityki publiczne w perspektywie socjologicznej”.

Program seminarium

• Moderacja: dr hab. Marek Rymsza, WSNSiR UW
  • Dr Szymon Wójcik, WSNSiR UW – Pracownik humanitarny w procesie profesjonalizacji
  • Kamila Wujec, Regional Center Lead, Save the Children International –  Praca w sektorze humanitarnym– ścieżka kariery, kompetencje, prawdy i mity.
  • Beata Dolińska, Global Head of Programmes, Polska Akcja Humanitarna- Pracownik humanitarny – obszary działań, wyzwania, przyszłość
  • Dr Elżbieta Mikos-Skuza, WPiA UW – Studia Podyplomowe Pomocy Humanitarnej na Uniwersytecie Warszawskim -charakterystyka, doświadczenia i wnioski

Zapraszamy do uczestnictwa w czwartek 7 marca 2024 w godz. 15.00-17.00 w formule zdalnej poprzez platformę ZOOM; rejestracja pod linkiem https://forms.office.com/e/fe4iwNaSKt

Seminarium